Datum: 30.07.2014

Vložil: Anon

Titulek: Tak to... je ná*ez O_o xD

Tak to začíná být čím dál tím akčnější a zajímavější.
Snape, jako upír? lol ne že by to o něm všichni normálně neříkali, ale ve skutečnosti je tohle teprve druhá povídka, kdy jím opravdu bude... superXD
Tak jj teď k začátku, Ron a Hermiona mi nikdy nevadili, ale tady jsou tak vlezlí, až mi to leze krkem. Hádám, že si nedají pokoj včas vzhledem k tomu, že síťky na ptáčky už jsou zakoupené? Heh
Mno a Brumbál? Ten plní mé nejtajnější tužby, *řehtá se* doufám, že špatně skončí.

Ne že bych někdy někomu přála něco špatného, ale ačkoliv trošku podivným způsobem, tak mě tahle povídka uchvátila a plní to, co ještě žádná SLAH povídka na české scéně, která by kvalitou za něco stála a co víc byla by DOKONČENÁ!

To je
1)Špatný Brumbál (PS: Hajzlík se špatným koncem? *přeje si to*)
2)Naprosto úžasný Harry, kypící nepřehnanou inteligencí a šarmem (PS: tím myšleno, že už není jak vyvoraná myš, nebo naprosto tupý troll, nebo... jop toho je hodně)
3) Upíííííířííííííí!!!!! Joóó! (PS: Netřeba dále rozpitvávat)
a za 4) a za 5) Herry je tam bez H.R.ozných ocásků, a Tom není taky nic přehnaného, a dokonce byl zmíněn i ve své lidské podobě, osobně doufám, že se mu podaří ji získat zpátky. (PS: Hp/Tr, Hp/TR, HP/TR *prozpěvuje*)

Obrovské pozitivum u posledních kapitolek jsou chybějící letopočty, které tam zcela jistě zase budou, ale člověk je z nich úplně blbej...

Jaj to jsem se zas rozkecala, ale samořejmě nesmí chybět ani chvála na samotnou překladatelku, čili na tebe Reniii, díky, díky moc, že se do téhle povídky pustila, ačkoli nejsem sama tak zdatná v Aj abych mohla naprosto objektivně soudit, tak si umím představit, že i pro někoho jako jsi ty tj. pro too kdo s jazyky takový problém nemá, To není nic jednoduchého a délka povídky je taky jistě velmi náročná.
TAkže vážně moc děkujinkuju ...a *šeptá* "Těch sedm dní do vydání další kapitolky, není překlep, že ne??"
Chi už se moc těším.
Zatím pp a Děkuji;)

Přidat nový příspěvek